İNGEV GDM Ne Tür Hizmetler Veriyor?

Türkiye’de Şirket Kuruluş Desteği

Girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirmeleri ve resmi şirket kurmalarını desteklemek amacı ile girişimcilerin şirket kuruluş süreçlerini destekliyoruz; şahıs işletmesi, limited ya da anonim  şirket kurma süreçlerinde kayıt masraflarını karşılıyoruz. Ayrıca, yeni kurulan işletmelere üç ay süresince muhasebe desteği sunuyoruz.

 

Arapça Destek Hattı

Girişimcilerin şirket kurumu, şirket yönetimi, hukuki ve finansal mevzuat, istihdam, kredi ve teşvikler alanlarındaki sorularını hafta içi 09.00 -17.00 arasında cevaplıyoruz.

 

Danışmanlık Desteği

Uzman danışman kadromuz ile Hukuk, Finans, İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama, IT danışmanlık desteği sunuyoruz. İstanbul’daki merkezimizden yüz yüze danışmanlık desteği alınabilmesinin yanı sıra, Türkiye’nin her bölgesinde yaşayan girişimcilere video konferans yöntemi ile online danışmanlık desteği sağlıyoruz.

 

İş Ağlarına Erişim Desteği

Suriyeliler tarafından Türkiye’de kurulmuş şirketlerin ve Türkiye’de faaliyet gösteren Türk şirketlerinin sektörel ağ oluşturmaları, tedarik zincirleri için iş birliği yapmaları,  bilgi ve deneyim paylaşmaları için Ağ Oluşturma Etkinliklerine katılım fırsatı sağlıyoruz; danışmanlık ve mentorluk desteğimiz kapsamında yönlendirme desteği veriyoruz.

Comments are closed.