INGEV Mentorluk hizmetlerinin amacı, KOBİ’lere ve girişimcilere özelleştirilmiş mentorluk hizmetleri ile iş geliştirme, satış ve pazarlama alanlarında iş etkisi yaratmaktır. İş etkisini sağlayabilmek için önce ihtiyaçların tanımlanması, öncelik verilecek alanların belirlenmesi ve hedeflerin belirlenmesi gerekmektedir. Sektör ve ihtiyaca göre eşleştirildiği mentoruyla menti yüz yüze veya online platformlar aracılığıyla görüşmelerini gerçekleştirirler.

Kobi
0 +
Girişimci
0 +
Saat iş geliştirme mentorluğu
0 +

INGEV’in son olarak başlattığı inisiyatifi “Foundersboost Ön Hızlandırıcı Programı

“Foundersboost Ön Hızlandırıcı Programı” ile girişimci desteklerine yeni bir soluk getiriyor ve Türkiye’deki genç ve kadın girişimcileri dünyaya açıyor! 6 Haftalık mentorluğun sonunda Lokal Demo day ve Global Inverstor day ile hem Türkiye’den hem de globalden yatırımcılarla seçilmiş girişimler bir araya gelecektir.

Foundersboost 2017’den bu yana, dünya çapında 4.200’den fazla başvuru arasından seçilen 300’den fazla preseed girişimin hızlandırılmasına yardımcı olmuş global bir ön hızlandırma programıdır. Program mezunları YC, Techstars ve 500 Startups dahil olmak üzere dünyanın en iyi hızlandırıcı programlarına katıldılar; ve bugüne kadar 85 milyon $+ topladılar. 2022 Bahar dönemi itibariyle ise Türkiye’de ilk defa INGEV ile iş birliği yaparak teknoloji firmalara ulaşacaktır.