Kapasite Geliştirme Eğitimleri Devam Ediyor

İNGEV olarak, Şubat ve Nisan 2019 tarihleri arasında 6 tane eğitim gerçekleştirmiştik. 1000’in üzerinde başvuru gelirken, 158 Suriyeli şirket sahibi, şirket yöneticisi ve potansiyel girişimci, 6 şehirde eğitimlerimizden yararlandılar.

İstanbul, Mersin, Hatay, Konya, Kayseri ve Bursa’da verdiğimiz eğitimlerde, faydalancılar, Türkiye’de ticaret dili ve kültürü, liderlik ve takım inşası, sosyal medya ve dijital pazarlama, sunum teknikleri modüllerine katıldılar. Bu eğitimler sonrasında da şirketlerinin kapasite gelişimine katkıda bulunabilecek adımları atmaya başladılar.

Bu eğitimlerin ilgi görmeye devam etmesi dolayısı ile ağustos ayının sonuna kadar 4 eğitim daha vermeye karar verdik. Bu eğitimlerin 2’sini İstanbul’da, diğerlerini de Konya ve Bursa’da organize edeceğiz.

İlk eğitimimizi temmuz ayında İstanbul’da gerçekleştiriyoruz. Eğer bu eğitimlere faydalanıcılarınızı da yönlendirmek isterseniz, eğitim tarihi ve başvuru için http://www.ingevgdm.org/egitimler/ linkini temmuz ayının ilk haftasından itibaren takibe alın.

Comments are closed.