İNGEV 2017-2018 Yol Haritası, Stratejik Yönetim Danışma Kurulu Toplantısında Belirlendi

İNGEV olarak 14 Nisan tarihinde Stratejik Yönetim Danışma Kurulu toplantımızı, Point Otel Barbaros’ta gerçekleştirdik. Toplantıya Vakıf Başkanı Vural Çakır, üyeler Necati Özkan, Prof. Dr. Fuat Keyman, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Tonguç Çoban, N. Berk Çoker, Binnur Çakır, Renan Burduroğlu, Pelin Yusufi, Evren Doğanç, Ebru Arzu Çağdaş, Levent Özkula ve Doç. Dr. Murat Şeker katıldı.

Toplantıda İNGEV’in 2017-2018 yol haritası oluşturulurken, vakfın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da odaklanacağı gelir dağılımının iyileştirilmesi, işsizliğin azaltılması – yoksullukla mücadeleye katkı ve mülteci konuları derinlemesine tartışıldı.

Bu tartışmaya ek olarak vakfın genel durumu, olası stratejik ve odaklanabileceğimiz alanlar, 2018’de gerçekleştireceğimiz 2. ActHuman Zirvesi’nin içeriği, finansmanı ve ortaklıklar, son olarak da iletişim ağı geliştirme çalışmaları masaya yatırıldı.

Üyelere, İNGEV’in yürütmekte olduğu projeler üzerine detaylı bilgi verilirken, şu ana kadar verilen proje teklifleri ve geliştirilebilecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İNGEV 2017-2018 Yol Haritası, Stratejik Yönetim Danışma Kurulu Toplantısında Belirlendi

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *