İNGEV CHATS’ler 1 Milyon’dan Fazla İzleyici ile Buluştu

Korona Virüs Salgını dünya genelinde etkisini sürdürmeye devam ederken evlerimizdeki hayatı bilgiye dayanan sohbetlerle renklendirmeyi sürdürüyoruz. Bu süreçte dijitalleşmenin değeri daha da artarken biz de İNGEV CHATS adlı girişimimizle konusunda uzman sanatçı, akademisyen ve gazetecileri Zoom – Facebook ortak canlı yayınları ile takipçilerimizle buluşturmaya başladık.

Doç. Dr. Erkan Saka, Rashid Hamwi, Burçin Büke, Tuğrul Eryılmaz, Vural Çakır, Prof. Dr. Fuat Keyman, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu ve Salim Kadıbeşegil Nisan ayının konukları oldu.

İNGEV CHATS mayıs ayında da devam etti. Prof. Dr. Pınar Okyay, İbrahim Elbaşı, Duygu Eren, Ozan Sönmez, Klinik Psikolog Şehnaz Tuna, Dr. Aylin Dağsalgüler, İNGEV CHATS’in konuklarıydı.

İNGEV CHATS’in Haziran ve Temmuz ayının konukları ise Emine Erdem, Arda Kutsal, Murat Şahin, Prof. Dr. Fikret Adaman, Ayşe Sabuncu Saraçlar, Ezgi Arslan, Merve Batıkan, Levent Kahraman, Orkun Doğan, Başak Saral ve Kerem Avcıergun oldu. Bu iki ay içinde İNGEV CHATS’te konu başlıklarımız özellikle Türkiye’nin Dijital Durumu, Girişimcilik, KOBİler, İhtiyaçlar, Öncelikler ve Dayanışma Kooperatifçiliği, Yeni Modeller, Trendlerdi.

Çok ilgi ile karşılanan ve her biri yeni bir perspektif açan yayınları buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Comments are closed.