Tal Garih

Tal Garih

2010 yılından bu yana Alarko bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş olan Tal, şu an Alarko Şirketler Topluluğunda Stratejik Planlama Müdürü olarak görev yapmaktadır. Öncesinde Alarko’nun Turizm ve Enerji Gruplarında Operasyon, Yenilenebilir Enerji ve İş Geliştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Okulu Yönetim Kurulu Üyesi ve Öğretim Görevlisi olmakla beraber Dış Ekonomik İlişkilerden Sorumlu İs-tanbul Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Yenibirlider Derneği Yönetim Ku-rulu Üyesi, İNGEV (İnsani Gelişme Vakfı) Üst Kurul Üyesi, GEN Türkiye (Global Entrepre-neurship Network) Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, SEY (Semra Enver Yücel Vakfı) Danışma Kurulu Üyesi, AIPA (Yapay Zeka Politikaları Derneği) Danışma Kurulu Üyesi, Wtech Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Üyesi, KREA M.I.C.E. Ajansının Danışma Kurulu Üyesi ve Veri Analitiği Altyapısı Çözümleri sağlayan Partner Republic Şirketinin Danışma Kurulu Üyesidir.

1985 doğumlu Tal, 2007 yılında Virginia Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji Bölümlerinden çift ana dal yaparak mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini New York Ün-iversitesi, İşletme ve Politika alanlarında onur listesine girerek 2010 yılında tamamlamıştır.
Üniversiteden mezun olduktan sonra Washington DC ve Brüksel’de CPS adında danışmanlık firmasında uluslararası arenada Türk şirketlerinin Avrupa’ya ve Amerika’ya doğru genişleme çabaları süreçlerinde çalışmalar yürütmüştür.

Teknoloji bilimi, fütürizm, yenilenebilir enerji, ekonomik küreselleşme, yönetimsel psikoloji, jeo-politika ve felsefe ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

İngilizce, Türkçe ve İbranice bilen Tal’in hobileri arasında yoga ve kung fu bulunmaktadır.

İNGEV, insani gelişmeyi kırılgan toplum kesimlerini güçlendirecek uygulama projeleri, politika kararlarına yol gösteren araştırmalar ve sosyal pazarlama kampanyaları yaparak destekler. İNGEV iş birliğine, ortak akla, teknik kaliteye inanan ve siyasi olmayan bir sivil toplum örgütüdür.


Anket yazılımımız QuestionPro tarafından desteklenmektedir.
İLETİŞİM

Koşuyolu Cad. No:52
Kadıköy, İstanbul, Türkiye

info@ingev.org
+90 216 540 50 21
HİZMETLERİMİZ
Shopping Basket