Girişimcilerin kurumsallaşma ve kapasite geliştirmelerine destek anlamında en önemli faydalardan biri dijitalleşmeye doğru dönüşümdür. COVID-19 süreci ve sonrasında dijital araçlar, dijital pazarlama ve online satış çok daha kritik bir hal alacak, ticaretin kilit noktası haline gelecektir. Buradan yola çıkarak İNGEV DDM, şirket ve girişimcilerin bu sürece adaptasyonu konusunda dijital çözümler sunmaktadır.

DDM’nin misyonu kuruluş ve gelişme aşamasındaki girişimlere dijital hizmetlerini, yüksek ve profesyonel standartlarla ve ödenebilir maliyetlerle vererek dijital gelişmelerine destek vermektir.

İNGEV DDM, web site kurma hizmeti ve eğitimi, dijital pazarlama hizmeti ve eğitimi ve dijital iletişim hizmetlerini sunmakta, aynı zamanda herkese dijtal danışmanlık vermektedir.

Bu dijital danışmanlıklar; e-ticaret, online mağaza ve kategorizasyon, online ödeme, kurumsal e-posta, kurumsal sosyal medya sayfa kurumu, dijital pazarlama araçları ve bunun gibi danışmanlıklardan oluşmaktadır.

Dijital eğitimler ise, çevrimiçi (online) veya çevrimdışı (offline) olarak verilecek olup, yazılım, dijital pazarlama, dijital iletişim, kurumsal içerik yaratma ve bunun gibi birçok hizmeti kapsamaktadır.

İNGEV DDM, dijitalden anlayan, profesyonel iş yapabilen, kurumsal firmalar gibi hareket eden bir girişimci kuşağını da yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Dijital destekler sayesinde girişimciler ürünleri ve hizmetlerini daha büyük bir kitleye ulaştırabilecek, yurtiçinde ve yurtdışında yeni pazarlara açılıp, yeni ortaklıklar oluşturabileceklerdir.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız…