Bağış

 • İNGEV’e nakdi veya ayni (mal varlığı) bağış yapabilirsiniz.
 • Nakit bağışlarınızı sayfanın altında belirtilen İNGEV banka hesap numaralarını kullanarak yapabilirsiniz.
 • Ayni (mal varlığı) bağışlarınız için doğrudan İNGEV yönetimi ile temasa geçebilirsiniz.
 • Bağışlarınızı genel olarak İNGEV’e veya İNGEV’in ilan ettiği ‘aktif’ uygulama projelerine yapabilirsiniz; ayrıca ‘açık’ statüde İNGEV projelerine bağış yapma isteğinizi belirtebilirsiniz.
 • İNGEV çalışmaları ve projelerdeki gelişmeler düzenli olarak web sayfamızdan ilan edilir.

İş Katkısı

Proje Katkısı

İNGEV’in hazırlık aşamasında ‘açık’ statüde bir projesine çalışma desteği vermek isteyebilir veya uygulanması kesinleşerek yürürlüğe giren ’aktif’ bir projede çalışma desteği vererek katkıda bulunabilirsiniz. Bu iş katkısı, proje koordinasyonunda rol oynamaktan veri analizine, sosyal politika önerisi oluşturmaktan görsel düzenlemelere kadar pek çok alana yayılabilir. İlgilendiğiniz proje sayfasına giderek, ilgili formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Katkı:

İNGEV’e web sitesi yönetimi, sosyal medya desteği, internet teknik altyapısı, iletişim materyalleri, tercümeler, etkinliklerin organizasyon ve uygulamalarında yer alma gibi birçok alanda destek verebilirsiniz. İK sayfamızdaki ilanları takip edebilir veya doğrudan info@ingev.org adresine çalışabileceğiniz alanlarla ilgili bilgi gönderebilirsiniz.

Fikir Katkısı

İNGEV faaliyet alanları çerçevesinde insani gelişmeye destek verecek proje fikirlerini özellikle önemser. Kendi gözlemleriniz, deneyimleriniz ve bilgi birikiminizden yola çıkarak oluşturduğunuz proje fikirlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçebilmemiz için sayfanın altındaki forma konu ile ilgili çok kısaca fikrinizi yazabilirsiniz.

Açıklık Taahhüdü

İNGEV  işbirliğine ve dayanışmaya, ortak akla ve üretime, paydaşlarımızla birlikte güçlenmeye ve örnek olmaya inanır. Bağışlarınız ve katkılarınızla İNGEV’in çalışmalarına destek olabilir, ülkemizde insani gelişmeye siz de yardımcı olabilirsiniz. İNGEV tüm bağış ve katkılarınızın amacına uygun olarak değerlendirileceğini, bağış ve katkılarınızın kullanılacağı çalışmalar hakkında düzenli bilgilendirme yapılacağını, her aşamada hesap verebilir ve şeffaf davranılacağını, denetçiler tarafından düzenli olarak kontrol edileceğini ve denetim raporlarının erişime açık olacağını taahhüt eder.

Bilgilendirme Süreci

 • Eğer ‘açık’ statüde bir İNGEV projesi ile ilgileniyorsanız;
  • Aşağda ilgili proje sayfasına gidebilir, formu doldurarak bizi nasıl desteklemek istediğinizi (bağış, bireysel iş katkısı) belirtebilirsiniz.
  • Bizi bilgilendirmenizden sonra İNGEV tarafından proje hakkında detaylı bilgilendirme yapılır, desteğiniz konusunda karşılıklı değerlendirme gerçekleştirilir. 
  • Proje en çok belirlenen süre olarak 6 ay boyunca açık statüde kalır.
  • Uygulama için gerekli maddi ve manevi kaynakların oluşması durumunda, proje ‘aktif’ statüye geçer ve yürürlüğe konur.
 • Eğer ‘aktif’ statüde bir İNGEV projesi ile ilgileniyorsanız;
  • Aşağıda ilgili proje sayfasına gidebilir, formu doldurarak bizi nasıl destekleyebileceğinizi belirtebilirsiniz.
  • Doğrudan bağışta bulunabilir ve/veya bireysel iş katkısı sunabilirsiniz.
  • Her aşamada karşılıklı iletişim ve şeffaflık esastır.

İNGEV Destekçileri

İNGEV’e katkıda bulunacak bireysel bağışçıların isimleri burada açıklanacaktır.

Bağışlarınız için:

Banka AdıŞube AdıŞube KoduIBAN
Garanti Bankası (TL)Kozyatağı Ticari Şube1608TR31 0006 2001 6080 0006 2997 42
Garanti Bankası (USD)Kozyatağı Ticari Şube1608TR21 0006 2001 6080 0009 0997 30
Garanti Bankası (EUR)Kozyatağı Ticari Şube1608TR48 0006 2001 6080 0009 0997 29

İletişim:+90 216 540 50 21 / info@ingev.org